Industria Baltic Group

16 lat

466 inwestycji

97 pracowników

Pracujemy w przekonaniu,
że „całość” jaką tworzą
specjaliści różnych dziedzin,
„to więcej niż suma jej części”.

Industria to grupa wyspecjalizowanych spółek. Skupiamy specjalistów z obszarów architektury, technologii, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, jak i urbanistów oraz projektantów branży drogowej. Zespół 97 inżynierów z wymaganymi uprawnieniami pracuje według polskich i międzynarodowych norm. Komunikujemy się w 7 językach, a nasze biura znajdują się w 2 lokalizacjach w Polsce: w Gdańsku oraz w Łodzi; dzięki czemu jesteśmy bliżej naszych Zamawiających i Partnerów.

Oferujemy komplementarność usług projektowych i doradczych dla różnorodnych inwestycji z dziedziny budownictwa na wszystkich etapach życia tych inwestycji. Doświadczona i kreatywna kadra, zaawansowane technologie wykorzystywane do tworzenia projektów oraz profesjonalne zarządzanie skomplikowanymi procesami projektowymi i formalnymi to nasze mocne strony.

Dbając o ciągły rozwój, współpracujemy przy realizacjach wspólnych projektów rozwojowych z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, oraz szeroko rozumianym przemysłem. Od 2015 wraz z branżą medyczną - ekspertami technologii szpitalnej, organizujemy warsztaty szkoleniowe dla personelu medycznego i dyrektorów technicznych szpitali, w zakresie optymalnego procesu prowadzenia inwestycji medycznych.